Farby antygrzybiczne i preparaty grzybobójcze


Zajmujemy się dystrybucją specjalistycznych farb antygrzybicznych oraz preparatów do odgrzybiania pomieszczeń

Spranda Farba Antygrzybiczna

Specjalistyczna farba antygrzybiczna marki Spranda do stosowania w kuchni i łazienceo wysokim stopniu zmywania oraz odporności na kurz i grzyby pleśniowe. Farba lateksowa z nanosrebrem przeznaczona do pomieszczeń o wysokim poziomie wilgotności. Przeznaczona do pomieszczeń użyteczności publicznej,
doskonale nadaje się do malowania łazienek, kuchni, strychów, poddaszy, pralni. Bardzo dobrze pokrywa powierzchnie, po malowaniu tworzy jednolitą, powłokę odporną na pleśnienie. Farba jest bezpieczna dla środowiska oraz użytkowników niska zawartość LZO do 20 g/l. ( lotne związki organiczne).

 

 

 

 

 

 

 

Preparat do odgrzybiania ASG

ASG jest to gotowy środek do użycia. Usuwa grzyby, pleśnie i bakterie. Jest to nietoksyczny a zarazem bardzo skuteczny preparat do odgrzybiania przegród budowlanych i drewna. Wystarczy spryskać zagrzybione miejsce.
Odgrzybiacz ASG ma przyjemny zapach - nie zawiera chloru, oparty na aktywnych związkach naturalnych. Nie jest środkiem toksycznym dla ludzi oraz zwierząt domowych. Produkt grzybobójczy opracowany i certyfikowany w Niemczech -  używany przez profesjonalistwó z branży dezynfekcji z Niemiec i Polski.

Spranda Grunt

Spranda Grunt to profesjonalny grunt anty-grzybiczny polepszający polepszający właściwości czepne farby. Zawarte w składzie gruntu związki czynne działają statycznie na grzyby pleśniowe.
Jest to wyjątkowy produkt, o innej formule niż grunty oferowane na rynku, gdyż ma w swoim składzie więcej żywicy akrylowej oraz składniki hydrofobizujące podłoże.

Na tej stronie używamy plików cookies i podobnych technologii. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.