O nas


Nasze doświadczenie w zakresie usuwania wilgoci oraz odgrzybiania zdobyliśmy w Anglii gdzie wilgotność powietrza jest wysoka z racji panującego tam klimatu a porażenie grzybami pleśniowymi występuje bardzo czesto. Rozpoczynając prace w dezynsekcji nie byliśmy świadomi zagrożenia jakie dla budynku stanowi wilgoć oraz grzybnie grzybów domowych. Im więcej zagłebialiśmy się w swojej pracy tym coraz wiecej wiedziliśmy jak negatywne skutki dla zdrowia ma mieszkanie w zainfekowanym domu lub mieszkaniu.

 

Poznaliśmy techniki tam stosowane w zakresie osuszania oraz likwidacji pleśni ze ścian, pelśni z drewna, zagrzybienia więźb dachowych, usuwania grzyba domowego z podłóg drewniach. Zapoznaliśmy się z głównymi patogenami i czynnikami które wpływają na rozwój zagrzybienia domu oraz mieszkań.

 

Postanowiliśmy nasze doświadczenie wykorzystać po powrocie w nasze rodzinne strony. Zajmujemy się kompleksowym likwidowaniem problemu zagrzybienia w mieszkaniach i domach. Usuwamy każdy rodzaj pleśni oraz grzybów domowych. Lokalizujemy przyczyny pojawiającej się w mieszkaniu nadmiernej wilgoci która prowadzi do rozwoju zagrzybienia. Swiadczymy usługi osuszania po zalaniach oraz doradztwie.

 

Nasza firma działa 7 dni w tygodniu 24 godziny. Na nasze usługi wystawiamy Gwarncje.

 

Posiadamy trzy oddziały na terenie kraju w Łodzi, Bydgoszczy i Poznaniu. Nasze usługi swiadczymy na terenie województwa łódzkiego w miastach takich jak Łódz, Kutno, Łęczyca, Łowicz, Pabianice, Poddębice, Zgierz, Piotrków Tryb, w województwie Kujawsko-Pomorskich w miastach Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Grudziądz oraz w województwie Wielkopolskim w Poznaniu, Swarzędzu, Koninie, Kole, Kaliszu, Gnieźnie .

Na tej stronie używamy plików cookies i podobnych technologii. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.